به همت موسسه خیریه امدادگران عاشورا اتفاق افتاد:

به همت موسسه خیریه امدادگران عاشورا اتفاق افتاد:

پویش مومنانه عاشوراییان برای یاری رساندن به ۶۰ هزار خانواده نیازمند تحت پوشش موسسه

به گزارش روابط عمومی موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت نصرالله فتحیان مسئول موسسه خیریه امدادگران از برنامه این موسسه برای تحت پوشش قرار دادن ۶۰ هزار خانواده تحت پوشش این موسسه خبرداد و گفت:برای هر خانواده سبدکالا به ارزش ۳۰۰هزار تومان پیش بینی که برای حفظ کرامت این عزیزان که توصیه دینی ما هم هست به صورت کارت اعتباری و هماهنگی با یک فروشگاه معتبر صورت گرفته  تا این عزیزان مثل سایر آحاد جامعه در کنار خانواده خود برای خرید اقلام مورد نیازشان اقدام کنند  این راه منطقی ترین و بهترین کار ممکن در جهت حفظ کرامت این عزیزان می باشد. احتمال شارژ مجدد این کار ها در آینده در صورت حمایت خیرین عزیز نیز پیش بینی شده است.

فتحیان در ادامه به نحوه اجرا کار اشاره کرد و افزود:برای اطلاع رسانی به خانواده ها  از این اقدام از طریق پیامک و تلفن اطلاع رسانی شده است و فرد ابتدا به قسمت مددکاری موسسه برای بررسی پرونده و به روز کردن اطلاعات مراجعه میکند. و سپس به قسمت مالی ارجاع داده شده و کارت خود را دریافت می کند و از روز بعد قابل استفاده است اگر خود فرد به دلیل بیماری و شرایط خاص نتواند بیاید همسر یا فرزند خانواده میتواند مراجعه کند.

وی در انتهای سخنان خود ضمن تشکر از خیرین موسسه که در گام اول در توزیع ۱۰هزار سبدکالا مشارکت کرده بودند از آنها برای یاری رساندن در گام دوم این اقدام که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است دعوت کرد.

مسئول پشتیبانی این خیریه از اقدامات این لازم در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا توضیحاتی ارائه داد و گفت: که امسال بر خلاف سال های گذشته پخش اقلام در حسینیه خیریه انجام می شود و بین مددجویان فاصله ۲ متری لحاظ شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 24 = 25