جلسه با مدیر شبکه  رادیویی سلامت برگزار شد.

جلسه مسئول و مدیران موسسه بهداری‌رزمی دفاع‌مقدس و مقاومت با مدیر شبکه رادیویی سلامت و نمایندگان وزارت بهداشت عصر ۲۵ خرداد برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور مسئول و مدیران موسسه،مدیر شبکه رادیویی سلامت، قائم مقام مرکز تحقیقات سلامت دفاعی،و دکتر سنجری و دکتر لک به نمایندگی از وزارت بهداشت در محل سالن جلسات موسسه برگزار شد؛ چگونگی ساخت و محتوای برنامه های رادیویی برای شهدای بهداری رزمی و سلامت به منظور ثبت و ارائه، ترویج ارزشها و دستاورد های بهداری رزمی که یکی از یگانهای تخصصی دوران دفاع مقدس بوده است به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

در این جلسه سردار فتحیان مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت و خانم دکتر اعتمادسعید مدیر شبکه رادیویی سلامت هر دو به پربهره بودن این گنجینه ارزشمند اذعان کردند و معتقد بودند که این بخش از دفاع مقدس مظلوم واقع شده و حتی خود جامعه پزشکی نیز اسطوره ها خودش را نمی‌شناسد و برای شناساندن این عزیزان به جامعه دیگر نباید فرصت را از دست داد.

 

در انتهای جلسه توافق شد طی یک هفته آینده زمینه ای با برقراری کانال ارتباطی با وزارت بهداشت،برای انعقاد تفاهم نامه همکاری بین موسسه بهداری‌رزمی دفاع‌مقدس و مقاومت و شبکه رادیویی سلامت جهت حفظ،انتشار و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، و مجاهدت شهدای سلامت و فعالیت های بهداری‌رزمی در دفاع مقدس فراهم شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50 + = 53