پنجاه و هفتمین جلسه اندیشه ورزی تمرکز بر شیوه های جدید جهت جذب مخاطب

جلسه اندیشه ورزی موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت سه‌شنبه ۲۳ آذر در دانشگاه بقیه الله با حضور دکتر حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه، سردار نصرالله فتحیان مسئول موسسه و اعضای جلسه اندیشه ورزی برگزار شد.

 
 در ابتدای این نشست سردار فتحیان به مصوبات و گزارشات جلسات گذشته اشاره و تاکید کرد: انجام مقالات علمی توسط دانشگاه بقیه الله و دیگر دانشگاه های پزشکی جهت پر محتوا شدن نشریه علمی، و استفاده از ظرفیت‌های نیروهای مسلح و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و بسیج جامعه پزشکی برای جذاب شدن نشریه فرهنگی کمک شایانی خواهد کرد.
 
 دکتر محققی مسئول آموزش و پژوهش موسسه نیز اهمیت تشکیل میز بهداری رزمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی اشاره کرد. وی همچنین تهیه فایل ویدیویی جذاب از تمام ۲۰ فصل درسنامه دو واحدی آشنایی با فرهنگ و معارف دفاع مقدس را برای ترغیب بیشتر دانشجویان به مطالعه این واحد و آموزش پویاتر آن ضروری دانست.
 
در ادامه، دکتر ابوالقاسمی  جذابیت بخشیدن  به این درسنامه و تسهیل آموزش آن برای دانشجویان را مورد تایید قرار داد.
 
در انتها دکتر عرب خردمند مسول مرکز سلامت دفاعی موسسه ضمن اشاره به اتمام نگارش کتاب «بیمارستان صحرایی فاطمه الزهرا». برای موفقیت در اهداف و جذب مخاطب بر تغییر روش ها وانتخاب روش های جایگزین که در جامعه مقبولیت و جذابیت داشته باشند تاکید کرد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 4 =