سفر به یزد

چهارشنبه 11 دیماه 1398 سردار نصراله فتحیان مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت به شهرستان یزد سفرکرد. ایشان در اولین دیدار خود به منزل خانواده شهید عزیزی از شهدای دفاع مقدس یزدی رفت و پای درد و دل خانواده ای این شهید معزز نشست و در پایان با ادای احترام هدیه ای به رسم یاد بود تقدیمشان کرد.دومین نشست با حضور بسیج جامعه پزشکی ، جمعی از خیرین یزدی و فرماندهان سپاه استان یزد در محضر حضرت آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهر د یزد بود .

(آیت الله ناصری پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال اولی که امام خمینی رضوان الله تعالی علیه  در نجف تبعید بود به نجف رفت و به زندگی در کنار وی پرداخت و در درس های ایشان شرکت می کرد. ایشان در طول سالهای تبعید همراه امام خمینی بود.)

در ابتدای این دیدار سردار نصراله فتحیان ضمن بیان خاطراتی از دفاع مقدس به تشریح و چگونگی تشکیل موسسه امداد گران عاشورا پرداخت و از آیت الله ناصری در خواست کرد که ایشان زعامت هیئت امنای شعبه ی یزد این خیریه را بر عهده بگیرند که با استقبال گرم ایشان روبه رو شد.

پس از این دیدار مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت در جمع پیشکسوتان بهداری رزم استان یزد حضور پیدا کرد .وی در این دیدار به بیان اهم فعالیت های موسسه بهداری رزمی پرداخت و از کتاب سنگر امداد رونمایی کرد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

77 + = 87