گزارش پیشرفت برنامه های مصوب سال 98 بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت ،در رابطه با حوزه بهداری رزم سپاه پاسداران

صبح روز شنبه مورخ 18 آبانماه 1398 جلسه ای برای ارائه گزارشات و اقدامات انجام شده مربوط به بهداری رزمی، در محل سپاه پاسداران برگزار شد. در این جلسه نمایندگان بهداری نیرو های پنج گانه سپاه گزارشاتی از پیشرفت کار های محوله ارائه دادند و با توجه به کمبود زمان قرار بر آن شد جلسه ای دیگر برای هفته آینده تدارک دیده شود .
سردار فتحیان ضمن ابراز خرسندی از دیدار دوستان، از احتمال مفقود یا نابود شدن مدارک و از دست رفتن خانواده شهدا اظهار نگرانی و بر سرعت بخشیدن به اقدامات لازمه جهت محقق شدن مصوبات گذشته تاکید فراوانی داشتند.
پس از ایشان نماینده بهداری سپاه قدس از جمع آوری آمار و اطلاعات مربوط به بهداری خبر داد و همچنین به آماده شدن یک کار نمایشگاهی که به صورت 12 تابلوی عکس با موضوعات مربوط به بهداری اشاره کرد.
در ادامه دکتر عظیمی نژاد نماینده نیروی هوا و فضای سپاه از سرکشی از خانواده شهدای لشکر 27 و برگزاری یادواره های متعداد با مناسبت های مختلف در سال 1398 خبر داد .
برادر حسین نیا ( مسئول امداد و عملیات سپاه پاسداران نیز از برگزاری سه یادواره در سه استان کشور(اردبیل، مرکزی و چهارمحال و بختیاری) به منظور گرامی داشت شهدا و رزمندگان بهداری رزمی خبر داد.
در نهایت به منظور جمع بندی و یادآوری مصوبات تایید شده خوانده شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 8 =