گزارش پیشرفت برنامه های مصوب سال ۹۸ بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت ،در رابطه با حوزه معاونت بهداشت، امداد و درمان ناجا

در ادامه جلسات موسسه با هدف بررسی پیشرفت برنامه های مصوب سال 98 میز های سازمانی بهداری رزمی دفاع مقدس، دومین جلسه صبح روز یکشنبه مورخ 19 آبان ماه با معاونت بهداشت، امداد و درمان ناجا در محل آن معاونت برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا دکتر شواخ دبیر میز بهداری ناجا، گزارشاتی از عملکرد ناجا از آغاز فعالیت موسسه بهداری رزمی ارائه نمودند.

*فراخوان و دعوت از رزمندگان بهداری ناجا در دفاع مقدس برای انجام مصاحبه، دریافت خاطرات و روایات و همچنین اسناد مکتوب و نوشتاری و عکس ها و تصاویر از هشت سال دفاع مقدس آغاز گردیده و درحال انجام است.

*اقدامات اولیه در خصوص شناسایی و تشکیل بانک اطلاعاتی رزمندگان،شهداء، جانبازان و آزادگان بهداری ناجا در دفاع مقدس با رایزنی و همکاری مرکز بازنشستگان، کانون بازنشستگان و مرکز ایثارگران ناجا در حال پیگیری می باشد.

*مکاتبه با استان های درگیر در جنگ تحمیلی در خصوص جمع آوری مستندات مرتبط با بهداری جنگ

*تقدیر از خانواده محترم شهداء، ایثارگران و جانبازان بهداری ناجا

*نامگذاری دو مرکز درمانی در حال ساخت به نام شهدای بهداری ناجا

در ادامه سردار فتحیان، مدیر عامل موسسه ضمن اشاره به روند کُند پیشرفت برنامه ها، بر سرعت بخشیدن به این روند تاکید کردند و پیشنهاد دادند، میز های سازمانی بهداری رزمی، شهید مدافع حرم، محمد حسن قاسمی را به عنوان اولین شهید بهداری جبهه مقاومت، بیشتر به جامعه پزشکی معرفی نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

44 + = 50