پیام سردار سرلشکر صفوی در خصوص گرامیداشت شهدای مدافع سلامت+عکس

خانواده معزز شهید مدافع سلامت سرتیپ دوم پاسدار برادر صادق رئیسی معاون هماهنگ کننده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق و مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورای استان سیستان و بلوچستان شهادت هنر مردان بزرگ است.

درود بی کران حضرت حق بر مجاهد مردان عرصه جهاد و شهادت ، تحیت الهی بر تربیت شدگان مکتب عشق و ایثار مکتب حسین ابن علی (ع) همان بزرگ مردانی که به یمن روح بلندشان هر از چندگاه دریچه ای از آسمان سرخ شهادت گشوده می شود و دلدادگان و سبک بالانی از زمره ی مجاهدان فی سبیل الله را به عرش فرا می خواند.

این افتخار آفرین والامقام شهید مدافع سلامت سردار صادق رئیسی که از جمله ی آن افلاکیان خاک نشین بودند که عاقبت روح بلندشان قفس تن بشکست و به سوی ملکوت علی پرکشید تا وصال حضرت یار را به نظاره بنشیند.

اینجانب یاد آن شهید عزیز را گرامی داشته و شهادت سرتیپ دوم پاسدار برادر صادق رئیسی معاون هماهنگ کننده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق سپاه پاسداران را به خانواده معزز و محترم شهید ، فرزندان و سایر بستگان شهید والامقام و همرزمانشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اخلاص ، تقوا ، ایمان به ذات باری تعالی و  شهادت  طلبی و روحیه ایثار و جهاد از خصائص مردان خدا و پاسداران ولایت می باشد، آنانی که عمری را در مناطق عملیاتی جنوب شرق گذرانده و در خدمت به محرومین منطقه و به بیماران صعب العلاج در موسسه خیریه امدادگران عاشورا نقش آفرینی نموده و مسئولیت پذیرفتند و فاصله إلی الله را طی نموده تا اینکه به سوی معبود خود شتافتند.

از یگانه متعال برای آن عزیز ارش نشین علو درجات و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای جنابعالی ، فرزندان ، خانواده گرامیتان و سایر بازماندگان صبر و شکیبائی توأم با عزت و سعادت و تداوم راه عزت آفرین شهیدان والامقام را مسئلت دارم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

49 + = 54