آیین اختتامیه هنر واره ملی «روایت جهاد» با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف، دوشنبه ۱۴ تیر در تالار سوره حوزه هنری و با حضور نصراله فتحیان مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت و جمعی از مسوولان و هنرمندان برگزار شد.

در این مراسم نصراله فتحیان با اشاره به شیوع ویروس کرونا از اسفند سال ۹۸ در ایران گفت در ابتدا نگرانی های زیادی در خصوص تکمیل شدن تمام بیمارستانها برای بیماران کرونایی وجود داشت و مسئولان وزارت بهداشت، نگران ارائه خدمات به بیماران بودند اما آنچه شاهد بودیم حاکی از این بود که تمام بخش های کشور همکاری کردند و بیماری پشت درهای بیمارستان نماند.

وی افزود: هنگامی که حکمرانی نیز خوب بود دولتمردان از مردم درخواست می کردند و مردم اجابت می کردند همانند نوروز سال ۹۹ که از مردم خواسته شد به میهمانی و سیزده بدر نروند و آنها در خانه ماندند. واقعیت این است که اگر مردم همکاری نمی کردند و به میدان نمی آمدند مشکلات و روزهای سخت بیشتری داشتیم. در این مدت گروه های مختلفی به میدان آمدند همچون گروههای جهادی، هلال احمری ها، طلبه‌ها که نگذاشتند مشکلی بر روی زمین بماند.

وی گفت:امروز نیز که واکسن در کشور تولید شده  کار بزرگی اتفاق افتاده، تولید واکسن نیاز به ۱۰ سال زمان دارد اما پزشکان دانشمندان و مهندسان کشور موفق به تولید واکسن شدند و به زودی تمام نیاز کشور در بخش واکسیناسیون رفع خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 1 =