شهيد اسماعيل عيسي نژادآتشگاه

نام:اسماعيل

نام خانوادگی:عيسي نژادآتشگاه

تاهل:مجرد

تاریخ تولد:1342/18/6

تاریخ شهادت / فوت:1361/4/1

شغل:دانش آموز – بهياري ارتش

وصیت نامه:

بسم ا… الرحمن الرحيم
حضور برادر عزيزم شمس على عيسى نژاد

سلام : پس از عرض سلام اميدوارم كه به لطف خداوند متعال هميشه در زندگى و كارهايتان موفق و پيروز باشيد برادر عزيزم چون فرصتى پيش آمده كه دين خود را به انقلاب و اسلام و قرآن و ايران و ملت انجام دهم و لذا عازم جبهه هاى جنوب هستم چون شما در اينجا ؟؟؟؟ عرض كنم برادر عزيزم شنيدم كه قرار است شما بعد از آمدن به تهران مى خواهيد به جبهه برويد از شما مى خواهم كمى صبر كنيد تا من از جبهه برگردم يا حداقل يك هفته بعد از عيد اين كار را انجام دهيد. چون قرار است ما در حدود يك ماه در جبهه باشيم و عرض ديگر آنكه اگر پدر و مادرم از طرف من نگران بودند سعى كنيد كه به آنها بگوييد كه من براى دفاع اسلام و قرآن به اين عمل دست زده ام و به آنها بگو كه اين يك وظيفه كوچكى است براى هر مسلمان كه از دين خود دفاع كند و اينكه مرگ ، مسلم چندان مهمى نيست كه اينها آنقدر از آن مى ترسند و اينكه اينها بايد بدانند كه اگر من در بستر مرگ مى مردم بايد نگران مى شدند چون كه اينگونه مرگ همانند مردار و حيوانات است و اگر احيانا من از جبهه بر نگشتم و شهادت نصيب من شد به پدر و مادر بگو كه آنها بايد خوشحال باشند و از خداوند متعال تشكر كنند كه چنين فرزندى به آنها اعطا كرد كه در راه او كشته شود و به خود افتخار كنند كه فرزند آنها همانند آنهايى نشد كه در مقابل اسلام ايستاده اند و زندگيشان هم در دنيا تباه است و هم در آخرت رو سياه خواهند بود درخاتمه موفقيت سپاهيان اسلام و طول عمر امام امت را از خداوند متعال خواستارم .

اگر پس از 0 3 فروردين مراجعت نكردم مى توانى با مراجعه به پادگان از حال من اطلاع حاصل كنى. راستى برادر در صورت شهادت من به پادگان مراجعه كرده و از آنجا جهت تسويه حساب من اقدام كن و اگر چيزى به من تعلق گرفت آن را به پدر و مادر بدهيد.
والسلام 
خدانگهدارتان باد. برادر شما اسماعيل
خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگهدار

2%%

قسمت دوم وصيت نامه

بسم ا… الرحمن الرحيم تاريخ وصيت نامه 25/12/ 60
خدايا ، خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگهدار

در اين هنگام كه من عازم جبهه هاى نبرد حق عليه باطل، اسلام عليه كفر هستم از طرف خودم هيچگونه نگرانى ندارم و خيلى هم خوشحال مى باشم چونكه اين راه را خودم انتخاب كرده ام و مى دانم كه براى دفاع از اسلام و قرآن در اين راه قدم مى نهم و هيچكس در اين امر مرا اجبار نكرده است و تنها موردى كه مرا مى‌آزارد همان نگرانى از طرف پدر و مادرم مى باشد كه چون من تا اين موقع كفالت آنها را به عهده داشته ام و از كسانى كه دوستدار من هستند مى خواهم كه اگر شهادت نصيب من شد كه اميدوارم خداوند متعال مرا لايق اين نعمت خود بگرداند لذا نسبت به پدر و مادرم رسيدگى كنند و از آنها دلجويى كنند و اگر نيازى داشتند در صورت امكان سعى نمايند و هيچگونه بدهكارى به كسى ندارم و وصى من آقاى ملازاده ؟؟؟ مى باشد و السلام
اسماعيل عيسى نژاد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 56 = 57