امروزه آنچه که از استقلال و قدرت و شرف و امنیت دفاعی در کشور وجود دارد را واقعا مدیون روح مطهر امام و شهدا هستیم.

سخنان سردار فتحیان به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

به نقل از روابط عمومی شهرک صنعتی دارویی برکت صبح دوشنبه مورخ 14/07/99 مجلس عزاداریی به مناسبت اربعین حسینی در محل شهرک صنعتی دارویی برکت برگزار گردید.در ابتدای مراسم قاری ارزنده کشوری آقای حسین عزیزی به قرائت قرآن و حاج رضا پور احمد از مداحان دوران دفاع مقدس به اقامه عزا و نوحه خوانی پرداختند.

در ادامه این محفل حسینی نصراله فتحیان مدیر عامل محترم شهرک صنعتی دارویی برکت گفت:

اربعین اباعبدالله الحسین سیدالشهداء(علیه السلام) را خدمت تمامی حضار محترم تسلیت عرض میکنم و از خداوند متعال وفاداری نسبت به اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و فرزندان ایشان و به خصوص آخرین ذریه اباعبدالله حضرت مهدی (علیه السلام) را برای تمامی دوستان آرزو می کنم و از تمامی همکاران و دوستان در مجموعه شهرک دارویی برکت که در ابراز همدردی و شرکت در مراسم والده مکرمه بنده سنگ تمام گذاشتند کمال تشکر را دارم.

ایشان در ادامه افزود: امروزه آنچه که از استقلال و قدرت و شرف و امنیت دفاعی در کشور وجود دارد را واقعا مدیون روح مطهر امام و شهدا هستیم. رزمندگانی که در اوج جوانی یا کهن سالی در جنگ حضور داشتند و مصداق این سخن نیز وجود افرادی دارای سن 16 ، 18 ، 20 ساله و 80 ساله در دفاع مقدس بود که با تمام وجودشان به دفاع از این خاک و بوم پرداختند.

وی در پایان به حضور پررنگ رهبر معظم انقلاب در میدان نبرد پرداخت و خاطر نشان کرد:

حضرت آقا بر خلاف تمامی رهبران پر مدعای جهان لباس مطهر روحانیت را از تن خارج و لباس رزم بر تن کرد تا در خطوط مقدم جبهه های حق علیه باطل در کنار شهدای بزرگواری چون شهید چمران  بجنگد. وی برای درک بهتر اهمیت جانفشانی ها و عملیات های 8 سال دفاع مقدس، حضار را به تحقیق و مطالعه کتب و مقالاتی که در این زمینه ها گردآوری شده تشویق کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 32 = 42