دیدار با هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

 

به گزارش روابط عمومی موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی یزد و منتخبان بهداری رزم استان با مشاور وزیر در امور بهداری رزم پنجشنبه ۱۲ دیماه ۱۳۹۸ برگزار شد.
در این نشست دکتر احرامپوش گزارشی از کنگره های برگزار شده و روند برگزاری هفتمین کنگره بزرگداشت شهدا ارائه کرد. تا کنون شش کنگره در این شهر برگزار شده و قرار است هفتمین کنگره با عنوان گام دوم انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محور اصلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تاریخ چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۸ در محل پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شود. در ادامه سردار نصرالله فتحیان مشاور وزیر بهداشت در امور بهداری رزم و مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت ضمن ابراز خوشنودی از دیدار دوستان به زحماتی که شهدای بهداری یزدی در دوران دفاع مقدس کشیدند اشاره کردند و نقش دکتر بشارتی در آن دوران را فوق العاده مهم و کلیدی خواند.وی در ادامه افزود : اگر تندیس دکتر بشارتی، شهید دکتر پاکنژاد و شهید دکتر رهنمون را از طلا بسازند و بر سر در دانشگاه علوم پزشکی یزد نصب کنند باز هم حق مطلب ادا نمی شود.

رییس بسیج جامعه پزشکی استان(دکتر جواد قادری)،هم توضیحاتی پیرامون برپایی موکب علی بن موسی الرضا(ع) در ایام اربعین حسینی، انجام ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی در مناطق کمتر برخوردار استان و برپایی ششمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یزد در آینده نزدیک در دهستان نصرآباد تفت ارائه کرد.
مشاور رییس دانشگاه در امور شاهد و ایثارگر هم پیرامون آمار امدادگران دوران دفاع مقدس و شهدای مرتبط با جامعه پزشکی و آمار ایثار گران شاغل در دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 4 =