دیدار با هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

 

به گزارش روابط عمومی موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی یزد و منتخبان بهداري رزم استان با مشاور وزير در امور بهداري رزم پنجشنبه 12 دیماه 1398 برگزار شد.
در این نشست دکتر احرامپوش گزارشی از کنگره هاي برگزار شده و روند برگزاري هفتمين کنگره بزرگداشت شهدا ارائه كرد. تا کنون شش کنگره در این شهر برگزار شده و قرار است هفتمین کنگره با عنوان گام دوم انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محور اصلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تاریخ چهارشنبه 14 اسفند ماه 1398 در محل پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شود. در ادامه سردار نصرالله فتحیان مشاور وزیر بهداشت در امور بهداری رزم و مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت ضمن ابراز خوشنودی از دیدار دوستان به زحماتی که شهدای بهداری یزدی در دوران دفاع مقدس کشیدند اشاره کردند و نقش دکتر بشارتی در آن دوران را فوق العاده مهم و کلیدی خواند.وی در ادامه افزود : اگر تندیس دکتر بشارتی، شهید دکتر پاکنژاد و شهید دکتر رهنمون را از طلا بسازند و بر سر در دانشگاه علوم پزشکی یزد نصب کنند باز هم حق مطلب ادا نمی شود.

رييس بسيج جامعه پزشكي استان(دكتر جواد قادري)،هم توضيحاتي پيرامون برپايي موكب علي بن موسي الرضا(ع) در ايام اربعين حسيني، انجام ويزيت رايگان بسيج جامعه پزشكي در مناطق كمتر برخوردار استان و برپايي ششمين بيمارستان صحرايي بسيج جامعه پزشكي استان با همكاري دانشگاه علوم پزشكي يزد در آينده نزديك در دهستان نصرآباد تفت ارائه كرد.
مشاور رییس دانشگاه در امور شاهد و ایثارگر هم پيرامون آمار امدادگران دوران دفاع مقدس و شهداي مرتبط با جامعه پزشکي و آمار ايثار گران شاغل در دانشگاه توضيحاتي ارائه کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + = 16