رونمایی جلد دوم کتاب آشنایی با فرهنگ و معارف دفاع مقدس مخصوص دانشجویان علوم پزشکی+عکس

رونمایی جلد دوم کتاب آشنایی با فرهنگ و معارف دفاع مقدس مخصوص دانشجویان علوم پزشکی.

 

به گزارش  روابط عمومی موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت آیین رونمایی از جلد دوم کتاب آشنایی با فرهنگ و معارف دفاع مقدس مخصوص دانشجویان علوم پزشکی با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، سرلشگر رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا، سردار فتحیان رئیس موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت،دکتر ایرج فاضل مشاور عالی وزیر بهداشت در آموزش پزشکی، دکتر علی اکبر حقدوست معاون آموزشی وزیر بهداشت و حضور مجازی جمعی از مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت در وزارتخانه بهداشت برگزار شد.

دکتر محققی تنظیم کننده درسنامه ، این کتاب را برای دانشجویان بسیار مفید دانست و افزود: پزشکان ما با حضور در جبهه ها و پشت سر گذاشتن جنگ از متخصص ترین پزشکان در زمینه مداوای مجروحان جنگی هستند که تجربه  مداوای مصدومان شیمیایی را نیز دارند.  انتقال این تجربیات به نسل جدید قطعا بسیار ارزشمند خواهد‌ بود.

در پایان این مراسم دکتر نمکی از تمامی دست‌اندرکاران تولید این کتاب صمیمانه تشکر کرد. او به سختی های وزارت بهداشت در مقابله با ویروس کرونا در شرایط تحریم اشاره کرد و افزود علی‌رغم تمام این مشکلات در مقابله با این همه گیری کشور ما سربلند بیرون آمد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 2 =