جلسه پیگیری مصوبات سال 1398 میان میز بهداری جمعیت هلال احمر با موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت

در ادامه جلسات موسسه با هدف بررسی پیشرفت برنامه های مصوب سال 98 میز های سازمانی بهداری رزمی دفاع مقدس، سومین جلسه صبح روز یکشنبه مورخ 26 آبان ماه با دبیر کل جمعیت هلال احمر در محل آن جمعیت برگزار گردید.
در ابتدای جلسه دکتر سبحانی مسئول میز بهداری رزمی در جمعیت هلال احمر ضمن معرفی موسسه، گزارشی از اقدامات در دست اقدام را بر اساس برنامه های مصوب سال 98، ارائه کردند.
در ادامه، سردار فتحیان مدیر عامل موسسه، ضمن ابراز خرسندی از دیدار دوستان، به نقل از مقام معظم رهبری گفتند: یاد و خاطره شهیدان باید همشه زنده نگه داشته شود، اگر شما به میدان نیایید و خاطرات و واقعیت های جنگ را آن طور که بوده است روایت نکنید، در آینده دیگران طوری که خودشان می خواهند تعریف می کنند. ایشان در ادامه افزودند. براساس آمار بیش از 72 هزار نفر از واحد های مختلف جمعیت هلال احمر در دوران دفاع مقدس به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدند که از این میان چیزی حدود 480 نفر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و با توجه به این تعداد کثیر، نقش جمعیت هلال احمر در بهداری رزمی دوران دفاع مقدس به خوبی تبیین شود، نسل جوان ما باید بدانند که چه فداکاری هایی در این حوزه انجام گرفته است. همه دوستان مسئول در جمعیت هلال احمر باید به روند سرعت گرفتن اجرای مصوبات کمک کنند تا ان شاء الله به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.
در ادامه جلسه و در تکمیل صحبت های سردار فتحیان، دکتر پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر روز های دفاع مقدس را یک دانشگاه بزرگ انسان سازی دانست و گفت: ما امروز در حالی که بر دریای خون شهدا شناور هستیم در کشتی مقام ها و منصب ها نشسته ایم و باید تمامی سعی و تلاش ما بر این باشد که کاری در راستای اهداف شهدای دفاع مقدس انجام دهیم و این کشتی را به سر منزل مقصود برسانیم اگر نه هم در دنیا و هم در آخرت دچار خسران می شویم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

39 + = 48