تدابیر مقام معظم رهبری بود که دقیقا سرمایه عظیم و غیر قابل محاسبه ای برای مردم ما بوده و خواهد بود+عکس

رهبری مقام معظم رهبری بود که دقیقا سرمایه عظیم و غیر قابل محاسبه ای برای مردم ما هستند+عکس

 

به گزارش روابط عمومی موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت،سردار نصرالله فتحیان مشاور وزیر بهداشت و مسئول بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت در بازدید از کارخانه ماسک سازی بسیج اصناف با اشاره و قدردانی از مجاهدت ها و تلاش های این مجموعه در راستای تولید ماسک و مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: این ویروس به نظر یک ماموریت داشته و آن محک جدی تمدن ها ،حکومت ها،مردم،فرهنگ و در نهایت نظام های سلامت در تمام دنیا بوده است.

این عضو ستاد مدیریت بیماری کرونا در ادامه به اشاره به شرایط این بیماری گفت: تا اردیبهشت شرایط بسیار خوبی در کنترل این بیماری داشتیم که علت اصلی آن لطف خداوند و مجاهدت های آحاد مردم ،شبکه نظام سلامت وهدایت و رهبری مقام معظم رهبری بود که دقیقا سرمایه عظیم و غیر قابل محاسبه ای برای مردم ما هستند ولی متاسفانه امروز شرایطمان در برخی استان ها و علی الخصوص تهران خوب نیست و در این مسئله هم مسئولین قدری سستی کردند و هم مردم که جریان را تمام شده تلقی کردند که شاید طولانی شدن روند این بیماری و زمان همه گیر شدن آن مزید برعلت باشد.

نصرالله فتحیان با اشاره به  اینکه مردم ما در آزمون کرونا سربلند بیرون آمده اند که نماد آن 13 بدر است ، افزود : تا تولید واکسن باید با این بیماری کنار آمد و راهبرد اصلی مدیریت آن رعایت بهداشت فردی است که با دو اقدام استفاده از ماسک و شست وشوی دست این مهم رخ می دهد.

وی با اشاره به اقدام هوشمندانه بسیج اصناف در تولید ماسک اظهار داشت : که این حرکت در تولید ماسک اقدام هوشمندانه ای بود چرا که ماسک راهبردی ترین کالا جهت مدیریت این بیماری است و حتی در برخی کشورها بر سرش جدال و دعوا است. از این رو به شما خدا قوت می گویم.

فرمانده بهداری رزمی در دوران دفاع مقدس در انتهای سخننانش با اشاره به بسیج  از آن به عنوان میراث گرانبها امام یاد کرد و گفت : بسیج شفابخش کشور ماست که اگر نبود ما نمی توانستیم بر بسیاری از مشکلات و حتی همین کرونا غلبه کنیم وخداوند روح امام را برای این میراث شاد و مقام معظم رهبری را برای تداومش حفظ کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 10 = 16