آخرین جلسه قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی در ماه مهر برگزار شد+عکس

جلسه قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز (29مهر) در محل وزارت بهداشت برگزار شد.
در ابتدای جلسه گزارشی از آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور ارائه شد.

سپس سردار فتحیان-مشاوروزیر و مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت-با اشاره به آمار کرونا گفت:که باید تلاش شود بار بیماری برروی بیمارستان ها کاهش یابد.که یکی از موارد برای انجام اینکار سازماندهی و احداث نقاهتگاه ها و درمانگاههای 16ساعته و مورد دوم احداث کیلینیک های تنفسی است که مورد دوم مورد قبول وزارت بهداشت و نیروهای مسلح واقع شده است.
وی با اشاره به پشنهاد دکتر جان بابایی-معاون درمان وزارت بهداشت-مبنی بر احداث مگا آی سی یو افزود:که این مورد در بسیاری از کشورها اجرا شده و نیروهای مسلح و وزارت بهداشت برای اجرای آن اتفاق نظر دارند.
در ادامه سردار فتحیان به حضور فرمانده کل سپاه در وزارت بهداشت هم گریزی زد و ادامه داد:که ایشان و تمامی فرماندهان و مسئولان سپاه برای کمک به نظام سلامت و وزارت بهداشت اعلام آمادگی کرده اند.

وی پیرامون وضعیت کادر درمان گفت:کادر درمان که سربازان خط مقدم مبارزه با این بیماری هستند هم خسته اند و هم بی انگیزه چرا که حقوق و مطالبات خود را دریافت نکرده اند و باید این مسئله هرچه سریعتر رفع شود.

سردار فتحیان در ادامه با انتقاد به دیر اعلام شدن برخی مصوبات افزود:همین اعلام منع تردد د پنج کلانشهر کشور دیر اعلام شد و وزارت کشور و نیروی انتظامی عملا دور خوردند. و متاسفانه در تصمیم گیری کمی کند هستیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 1 =